مجید الف....
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مجید الف....
آرشیو وبلاگ
      یا ابوالفضل العباس علمدار کربلا (وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعَلَمین)
تخریب مقام ابراهیم(ع) در سوریه + عکس
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۱٠  کلمات کلیدی: تخریب مقام ابراهیم(ع) در سوریه + عکس ، ابراهیم(ع) ، سوریه ، عکس

 

توسط جریان‌های وهابی صورت گرفت؛

  تخریب مقام ابراهیم(ع) در سوریه + عکس

جریان های تکفیری سلفی و تروریست های وابسته به جبهه النصره صبح امروز پس از آتش زده مقام حضرت ابراهیم(ع) با بولدوزر استفاده از بولدوز به تخریب این مکان مقدس اقدام کردند. printنسخه قابل چاپ

به گزارش مشرق به نقل از شبکه العالم، فیلم منتشر شده از این جنایت وحشیانه در پایگا های اینترنتی نشان می دهد که شخصی با ریش بلند و دشداشه در جلوی عناصر تروریستی که مشغول تخریب مقام حضرت ابراهیم(ع) هستند، قرار دارد.
بنا به این گزارش، این گروه های تروریستی که به احتمال قوی از گروهک "النصره" هستند با هنگام تخریب این مکان مقدس شعار الله اکبر سر می دهند.


جریان سلفی وهابی معمولا هنگام تخریب اماکن مقدس مسلمانان فریاد الله اکبر سر می دهند.
عناصر وابسته به گروهک تروریستی "النصره" پیشتر نیز با حمله به زیارتگاه "حجر بن عدی" و نبش قبر ایشان، پیکر وی را به مکانی نامعلوم منتقل کردند.
این گروه های سلفی وهابی هنگام تخریب قبر حجربن عدی، از صحابه پیامبر نیز فریاد الله اکبر سر دادند.
مقام حضرت ابراهیم (ع) به عنوان یکی از آثار تاریخی و بسیار قدیمی سوریه، در روستای "عین العروس" در حومه "الرقه" قرار داشت.
مقام حضرت ابراهیم (ع) یکی از اماکن مقدس و زیارتی سوریه به شمار می آید.

 

 


 
مطالب اخیر حضرت ابوالفضل ع علت نجنگیدن حضرت عباس(ع) در روز عاشورا ابوالفضل‌ العباس (ع) ابوفاضل ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان مبارک میلاد حضرت علی اکبر (ع) حضرت ابالفضل العباس(ع) توسل به باب الحوائج کرامات باب الحوایج حضرت عباس علیه السلام بزرگترین تجمع انسانی در جهان السلام علی العباس